top of page

YEMEK FOTOĞRAFI

Çoğu zaman telefonumuzla bile harika kareler yakalayabiliyoruz. Gündelik hayatımızda hepimiz birer amatör fotoğrafçıyız artık. Fakat firmanızı temsil edecek fotoğraflara ihtiyacınız varsa, burada profesyonel destek almanız şarttır.

Yemek Fotoğrafçısı

Fotoğrafçılık, kendi içinde birçok uzmanlık dalına ayrılır. Yemek fotoğrafçısı, temel fotoğraf bilgisine sahip olmanın dışında, yemek hakkında da bilgi sahibi olmalıdır. Sahneleri doğru şekilde düzenlemek, tabak içerisindeki yemeği lezzetli gösterebilmek, küçük dokunuşlarla ürün görüntüsünü geliştirmek gerekir. 

Doğru Zemin, Doğru Prop

Fotoğrafları çekmeden önce, nerede kullanılacağını bilmek gerekir. Bir menüde yer alacak fotoğraf ile sosyal medyada paylaşılacak fotoğraf arasında fark bulunabilir. Bu sebeple fotoğrafın kullanılacağı yere göre zemin ve proplar doğru seçilmelidir. Lezzetli fotoğraflar elde edebilmek için sahnede birçok geliştirme yapmak gerekebilir. Bunların hepsi dikkatle seçilmeli ve sahne hazırlanmalıdır.

Nasıl Bir Hizmet Sunabiliriz?

Yemeklerinizin fotoğraflarını, kullanılacağı yere göre zemin ve proplar ile zenginleştirerek çekebiliriz. Bu çekimi, ürünleri kendi mutfağımızda hazırlayarak, fotoğraf stüdyomuzda yapabileceğimiz gibi, işletmenizde mobil stüdyo da kurabiliriz.

Bizim Çektiklerimiz

* Portfolyo *
bottom of page