top of page

ARGE MUTFAĞI

Her geçen gün bilim, teknoloji ve dünya nasıl değişiyorsa; mutfaklar, yemekler ve sunum tarzları da hızla değişiyor. Siz de bu değişikliklere ayak uydurmak zorunda kalıyorsunuz. Fakat geleneksel lezzetlere, büyüleyici dokunuşlar ve moda geliştirmeleri yapmak her zaman çok kolay olmuyor. Bizler bu konuda araştırmacı ve işinden keyif alan ekibimizle, sizin doğru lezzetlere ulaşmanızı sağlıyoruz. Arge mutfağımızda, bunların denemesini yapıyor ve işletmenizde hizmet devam ederken, yeni yemekleriniz hazırlanmış, fotoğrafları çoktan çekilmiş ve tanıtım afişleri hazırlanmış oluyor. Sizler bu ürünleri doğru zaman geldiğinde menünüze ekliyorsunuz.

Mutfağınızda İşler Aksamasın!
Aslında mutfağınızda yeni ürünler geliştirebilmek için gerekli tüm ekipmanlar, malzemeler ve aşçılarınız olabilir. Çoğu işletme için durum bu şekildedir. Fakat firma içerisinde bir araştırma geliştirme çalışması yapmak istediğinizde, birçok işin aksamasına sebep olabilirsiniz. İşler bir çarkın içerisine girmiş yabancı madde gibi. Daha sonra işin içinden çıkmak için, tam sonuca ulaşamadan çalışmayı tamamlarsınız.

Mükemmel sonuçlara ulaşmak için yeterince enerji harcama fırsatı bulamazsınız. Bu durum müşterilerinizi şaşırtacak ürünler türetmenize engel olacaktır. Bunun dışında, çok yetenekli aşçılarınız da olsa, her gün benzer ürünler ürettikleri için, yeni hazırlayacakları ürünlerin, eskilerinden çok da uzaklaşmaması olasıdır. Elinin altındaki malzemeler ile size ürünler üretmeye çalışacaklardır. Siz yine mükemmel sonuçtan uzakta kalacaksınız. 

arge_mutfagi_01.jpg

Nasıl Bir Hizmet Sunabiliriz?
Bu işi profesyonel olarak yaptığımız için, işimiz gereği trendleri takip etmekte ve bambaşka malzemelerle yeni ürünler denemekteyiz. Sizin menünüz ile uyumlu olacak yeni ürünü geliştirirken, geleneksel lezzetlerden dünya mutfağına kadar birçok yemeği değerlendirecek ve size en çok yakışan lezzeti tasarlayacağız.

Yeni Ürün Fikri

Menüye yeni bir ürün ekleme düşüncesi ile kolları sıvıyoruz ve arge mutfağımıza giriyoruz.

Doğru Lezzet

Öncelikle yeni lezzetimizi dizayn ediyoruz. Yeni soslar, yeni malzemelerle keyifli bir ürün oluşturuyoruz.

Doğru Sunum

Yeni ürünümüz çok lezzetli olabilir. Fakat; sunum şekli, tabaktaki duruşu ve göze hitabı da lezzet kadar önemli olduğundan, yemeğimizin sunumunu tasarlıyoruz.

Menüye Ekleme

Yeni ürünümüz tadım testlerinden onay aldıktan sonra ismini belirliyor ve fotoğraflarını çekiyoruz. Ürünün tanıtım afişlerini tasarlıyor, menüye eklenmeye hazır hale getiriyoruz.

bottom of page