top of page
kivanc_profil_2018_bw.jpg

Hizmetlerimiz

KIVANÇ DEMİRTAŞ HAKKINDA

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Gıda Mühendisliği, Anadolu Üniversitesi Marka İletişimi, Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık bölümlerinde eğitimler aldı. Reklamcılıkla giriş yaptığı iş hayatına, gıda sektörüyle devam etti.

Türkiye genelinde şubeleri olan restoran zincirlerinde, üretim mühendisi olarak çalıştı. İlerleyen süreçte restoranlar koordinatörlüğüne kadar yükseldi. Bir çok restoran şubesi açılışını ve franchise operasyonlarını yönetti.

Çalıştığı restoranlarda, yeni lezzetlerin eklenmesini ve sunum tarzlarınının farklılaşmasını sağladı. Uzman mutfak şeflerinden çeşitli eğitimler aldı.

Profesyonel mutfak projelendirmeleri ve satın alma operasyonlarının yönetilmesi gibi faaliyetlerle, birçok restoran inşasında görev aldı. Mutfak tasarımını doğru şekilde hazırlayabilmek için, aşçılar ile birlikte çalışarak, analiz edip geliştirdiği fikirlerle, fark yaratan projelere imza attı.

Mutfağa olan hayranlığı ve fotoğrafa karşı olan merak duygusu ile yıllardır çektiği yemek fotoğraflarını, daha profesyonel hale getirmek için, eğitimler alıp, yeteneklerini geliştirip, yemek fotoğrafçılığı yapmaya başladı. Kendisine ait bir fotoğraf stüdyosu kurarak, proplar üretip, farklı fotoğraf fikirleri için çalışmalar yaptı.

İlerleyen zaman içerisinde kurumsal iş hayatından ayrıldı. Günümüzde kurduğu ekip ile birlikte, öncelikle cafe ve restoranlar olmak üzere, birçok alanda firmalara danışmanlık hizmeti vermektedir.

BİZİM EKİP

songul.png

Songül ÇETİN

Görsel Danışman

Yemek ve Prop Stilisti

Arge Mutfağı

Eğitim

Turizm İşletmeciliği

zafer.png

Zafer ÇAKMAK

Lezzet Danışmanı

Mutfak Projelendirme

Eğitim

Gıda Teknolojisi

Maliye

duygu.png

Duygu GÜNEŞ

Müşteri İlişkileri

Editoryal İçerik Üretimi

Eğitim

Siyaset Bilimi

bottom of page